Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Competitie / Beker

Competitie / Beker

Datum Tijd Thuis Uit Info
8 okt 8:30 Kozakken Boys JO13-1 Sliedrecht JO13-1
8 okt 8:30 De Alblas JO13-2 Sliedrecht JO13-3
8 okt 8:30 Sliedrecht JO13-4 ST Altena/Almkerk JO13-2
8 okt 8:30 Sliedrecht JO11-1 GJS JO11-1
8 okt 8:30 Oranje Wit JO11-6 Sliedrecht JO11-8
8 okt 8:30 Sliedrecht JO9-1 Pelikaan JO9-1
8 okt 8:30 Sliedrecht JO9-4 Oranje Wit JO9-5
8 okt 8:30 Nieuw Lekkerland JO8-1 JM Sliedrecht JO8-2
8 okt 8:30 VV Papendrecht JO7-1 Sliedrecht JO7-1
8 okt 8:30 Schelluinen JO7-1 Sliedrecht JO7-2
8 okt 8:40 IFC JO9-4 Sliedrecht JO9-5
8 okt 8:45 SV Noordeloos JO13-1JM Sliedrecht JO13-5
8 okt 8:45 Sliedrecht JO9-2 Kozakken Boys JO9-1
8 okt 8:50 Sliedrecht JO7-1 Nieuw Lekkerland JO7-1
8 okt 8:50 Sliedrecht JO7-2 SVW JO7-1
8 okt 9:00 Heukelum JO11-1 Sliedrecht JO11-4
8 okt 9:00 Hardinxveld JO9-2 Sliedrecht JO9-3
8 okt 9:10 Drechtstreek JO7-2 Sliedrecht JO7-1
8 okt 9:10 Hardinxveld JO7-1 Sliedrecht JO7-2
8 okt 9:45 Sliedrecht JO15-1 Unitas JO15-1
8 okt 9:45 Kozakken Boys JO11-1 Sliedrecht JO11-2
8 okt 9:45 Sliedrecht JO11-7 Sleeuwijk JO11-2
8 okt 10:00 Sliedrecht JO17-3 De Alblas JO17-3
8 okt 10:00 Sliedrecht JO11-6 Drechtstreek JO11-5
8 okt 10:00 Sliedrecht JO11-9 ASWH JO11-6
8 okt 10:00 Sliedrecht JO8-1 Papendrecht JO8-1JM
8 okt 10:15 De Alblas MO17-1 Sliedrecht MO17-2
8 okt 10:30 VV Papendrecht JO19-2 Sliedrecht JO19-3
8 okt 10:30 Rijsoord JO15-4 Sliedrecht JO15-3
8 okt 10:30 Hardinxveld JO15-3 Sliedrecht JO15-4
8 okt 10:30 Dubbeldam MO17-1 Sliedrecht MO17-1
8 okt 11:00 Sliedrecht JO13-2 RCD JO13-2
8 okt 11:00 Zwaluwe VR1 Sliedrecht VR1
8 okt 11:30 Nieuwerkerk JO17-1 Sliedrecht JO17-1
8 okt 11:45 GJS JO11-5 Sliedrecht JO11-5
8 okt 12:00 Kozakken Boys 4 Sliedrecht 7
8 okt 12:15 ASWH JO15-5 Sliedrecht JO15-2
8 okt 12:30 VVGZ 2 Sliedrecht 2
8 okt 12:30 Sliedrecht 3 Oranje Wit 3
8 okt 12:30 Sliedrecht 5 Hardinxveld 4
8 okt 12:30 Sliedrecht 12 Arkel 5
8 okt 12:30 Sliedrecht JO19-2 Streefkerk JO19-1
8 okt 12:30 Sliedrecht JO17-4 Rijsoord JO17-3
8 okt 13:15 De Alblas 6 Sliedrecht 8
8 okt 14:30 Sliedrecht 9 SV Noordeloos 3
8 okt 14:30 Sliedrecht 10 Lekvogels 4
8 okt 14:30 Hardinxveld 10 Sliedrecht 11
8 okt 14:30 Sliedrecht 13 VVAC 4
8 okt 14:30 Sliedrecht JO19-1 Sleeuwijk JO19-1
8 okt 14:45 RCD JO17-2 Sliedrecht JO17-2
8 okt 15:00 Oranje Wit 1 Sliedrecht 1
8 okt 15:00 DFC 4 Sliedrecht 6
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!