Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Overzicht algemene emailadressen

 

Algemeen adres info@vvsliedrecht.nl
Hoofd Bestuur  bestuur@vvsliedrecht.nl
Jeugdcommissie

jeugdcommissie@vvsliedrecht.nl 

Ledenadministratie ledenadministratie@vvsliedrecht.nl
Consul consul@vvsliedrecht.nl
Technische commissie Senioren technischecommissie@vvsliedrecht.nl
Technische commissie Jeugd tcjeugd@vvsliedrecht.nl
Kantinebeheerder kantinebeheer@vvsliedrecht.nl
Kantinecommissie kantinecommissie@vvsliedrecht.nl
Sponsorcommissie sponsordesk@vvsliedrecht.nl
Redactiecommissie redactie@vvsliedrecht.nl
Activiteitencommissie activiteitencommissie@vvsliedrecht.nl
Businessclub businessclub@vvsliedrecht.nl
Scheidsrechters scheidsrechter@vvsliedrecht.nl
Toernooien toernooien@vvsliedrecht.nl
   
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!