Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Klik op onderstaande link voor het document

Indelingen velden en kleedkamers seizoen 2020-2021 (versie 06-09-2020) 

Indeling velden seizoen 2020-2021 (versie 06-09-2020)

Voor vragen kan er contact opgenomen worden met de coördinatoren. 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht JO8-1 18.00 - 19.00 Bobby Oostenrijk, Ahmet Yilmaz
  • Veld D-1a
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO8-2 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-1b
  • 21 (unit)
  • -
Sliedrecht JO8-3 18.00 - 19.00 Cees de Wit
  • Veld D-2a
  • 14
  • -
Sliedrecht JO9-1 18.00 - 19.00 Detlev van Valen, Stefan Smits
  • Veld A-1a
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO9-2 18.00 - 19.00 Lennard Bouwer
  • Veld A-1b
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht JO9-3 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld A-2a
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO9-4 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld A-2b
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-3 18.00 - 19.00 Vacature open
  • TR1
  • 5
  • -
Sliedrecht JO15-3 18.00 - 19.00 Leon van Dijk, Raymond Koppelaar
  • TR2
  • 4
  • -
Sliedrecht JO11-3 19.00 - 20.00 Rik van Schenkhof, Mark Vet, Philip Vet, Richard Vos
  • Veld D-2b
  • 1 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO13-1 19.00 - 20.00 Wesley vd Waal, Erwin van Kooten
  • Veld A-1
  • 7
  • -
Sliedrecht JO13-2 19.00 - 20.00 Richard van Gelder, Danny Kramers
  • Veld D-1
  • 6
  • -
Sliedrecht JO15-1 19.00 - 20.00 Rick Stuij van den Herik, Wim Koppelaar
  • Veld A-2
  • 12
  • -
Sliedrecht JO15-4 19.00 - 20.00 Vacature open, Carl Hartog
  • Veld D-2b
  • 22 (unit)
  • -
Sliedrecht JO15-5 19.00 - 20.00 Vacature open
  • Training 2
  • 13
  • -
Sliedrecht JO17-4 19.00 - 20.00 Michel de Bruin, Erik Man
  • TR1
  • 11
  • -
Sliedrecht MO17-1 20.00 - 21.00 Reinald Trap, Richard van Gelder
  • Veld D-2a
  • 14
  • -
Sliedrecht 1 20.00 - 21.30 Dennis van der Steen, Jean-Philip Becht, Leon Hoegee
  • Veld A-1
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO17-1 20.00 - 21.30 Michael Deurwaarder, Ad de Gruijter, John Stigter, Erik Vet
  • Veld A-2
  • 1 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO17-2 20.00 - 21.30 Roelant Bijderwieden, Marcel Herssevoort, Loek Borsje
  • Veld D-2a
  • 5
  • -
Sliedrecht VR1 20.00 - 21.30 Perry van Wijgerden
  • Veld D-1
  • 15
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht MO15-1 17.30 - 19.00 John Lanser
  • Veld A-2a
  • 14
  • -
Sliedrecht JO11-4 18.00 - 19.00 Theo de Wit, Olaf Methorst
  • Veld A-1b
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-5 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-1a
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-6 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-1b
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-7 18.00 - 19.00 Bert Visser
  • Veld D-2a
  • 21 (unit)
  • -
Sliedrecht MO13-1 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-2b
  • 22 (unit)
  • -
Sliedrecht JO17-5 18.00 - 20.00 David Torres, Robert Meijer
  • TR2
  • 12
  • -
Sliedrecht JO11-1 19.00 - 20.00 Ronald Visser, Michel Kroon
  • Veld D-1a
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-2 19.00 - 20.00 Adrie de Vreede, Gerry Bijkerk
  • Veld D-1b
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-4 19.00 - 20.00 Sander Klomp, Koos Maatjes, Martin Versteeg
  • TR1
  • 3
  • -
Sliedrecht JO13-5 19.00 - 20.00 Vacature open
  • Veld A-2b
  • 7
  • -
Sliedrecht JO15-2 19.00 - 20.00 Vincent Bons
  • Veld A-1
  • 15
  • -
Sliedrecht JO17-3 19.00 - 20.00 Ed Jonkers
  • Veld A-2a
  • 11
  • -
Sliedrecht JO19-2 19.00 - 20.00 Vacature open
  • Veld D-2
  • 13
  • -
Sliedrecht 1 20.00 - 21.30 Dennis van der Steen, Jean-Philip Becht, Leon Hoegee
  • Veld A (KG)
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht 2 20.00 - 21.30 Stefan van Dam, Joey Rijsdijk
  • Veld D-1
  • 1 (Unit)L
  • -
Sliedrecht 7 20.00 - 21.30
  • Training 2
  • 7
  • -
Sliedrecht JO19-1 20.00 - 21.30 Philip Vet
  • Veld D-2
  • 4
  • -
Sliedrecht JO19-3 20.00 - 21.30 Raymond Knol
  • TR1
  • 6
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht JO7-2 17.30 - 18.30
  • 6
  • -
Sliedrecht JO7-1 18.00 - 19.00 Alexander Caspers
  • Veld A-1
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO8-1 18.00 - 19.00 Bobby Oostenrijk, Ahmet Yilmaz
  • Veld A-2a
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO8-2 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld A-2b
  • 21 (unit)
  • -
Sliedrecht JO8-3 18.00 - 19.00 Cees de Wit
  • Veld A-2a
  • 14
  • -
Sliedrecht JO9-1 18.00 - 19.00 Detlev van Valen, Stefan Smits
  • Veld D-1a
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO9-2 18.00 - 19.00 Lennard Bouwer
  • Veld D-1b
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht JO9-3 18.00 - 19.00 Vacature open
  • TR2
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO9-4 18.00 - 19.00 Vacature open
  • TR1
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-3 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-2a
  • 5
  • -
Sliedrecht 5 19.00 - 20.00
  • TR2
  • 22 (unit)
  • -
Sliedrecht JO15-3 19.00 - 20.00 Leon van Dijk, Raymond Koppelaar
  • Veld D-2a
  • 4
  • -
Sliedrecht JO17-4 19.00 - 20.00 Michel de Bruin, Erik Man
  • TR1
  • 11
  • Voorlopig
Sliedrecht MO15-2 19.00 - 20.00 John Lanser
  • Veld D-2b
  • 13
  • -
Sliedrecht VR1 19.00 - 20.00 Perry van Wijgerden
  • Veld D-1
  • 15
  • -
Sliedrecht JO13-1 19.15 - 20.15 Cock van Dijk
  • Veld A-1
  • 7
  • -
Sliedrecht JO13-2 19.15 - 20.15 Cock van Dijk, Richard van Gelder, Jeroen Boulonois
  • Veld A-1
  • 6
  • -
Sliedrecht MO17-1 20.00 - 21.00 Reinald Trap, Richard van Gelder
  • Veld D-2
  • 14
  • -
Sliedrecht 8 20.00 - 21.30
  • TR3
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht 9 20.00 - 21.30
  • TR2
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht 10 20.00 - 21.30
  • TR1
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht 13 20.00 - 21.30
  • Veld D-2
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO17-1 20.00 - 21.30 Michael Deurwaarder, Ad de Gruijter, John Stigter, Erik Vet
  • Veld A-1
  • 1 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO17-2 20.00 - 21.30 Roelant Bijderwieden, Marcel Herssevoort, Loek Borsje
  • Veld A-2
  • 5
  • -
Sliedrecht JO19-4 20.00 - 21.30 Erik Bek, Robin Bakker
  • Veld D-1
  • 12
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht JO11-4 18.00 - 19.00 Theo de Wit, Olaf Methorst
  • Veld A-2a
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-5 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld A-2b
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-6 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld A-2a
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-7 18.00 - 19.00 Bert Visser
  • TR1
  • 21 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-4 18.00 - 19.00 Sander Klomp, Koos Maatjes, Martin Versteeg
  • Veld A-1
  • 3
  • -
Sliedrecht JO15-1 18.00 - 19.30 Rick Stuij van den Herik, Wim Koppelaar
  • Veld D-1
  • 12
  • -
Sliedrecht JO11-1 19.00 - 20.00 Ronald Visser, Michel Kroon
  • TR1
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-2 19.00 - 20.00 Adrie de Vreede, Daniël Hogewoning
  • TR2
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-3 19.00 - 20.00 Rik van Schenkhof, Mark Vet, Philip Vet, Richard Vos
  • Veld D-2b
  • 1 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO13-1 19.00 - 20.00 Wesley vd Waal, Erwin van Kooten
  • Veld A-1
  • 7
  • -
Sliedrecht JO13-2 19.00 - 20.00 Richard van Gelder, Danny Kramers, Jeroen Boulonois
  • Veld A-2b
  • 6
  • -
Sliedrecht JO15-2 19.00 - 20.00 Vincent Bons
  • Veld A-2b
  • 15
  • -
Sliedrecht JO19-2 19.00 - 20.00 Vacature open
  • TR3
  • 13
  • -
Sliedrecht 3 19.00 - 20.15 Hanno vd Herik, Jos de Jong
  • Veld D-1
  • 5
  • -
Sliedrecht G1 19.30 - 20.30 Kock Goedhart
  • Veld D-1
  • 11
  • -
Sliedrecht 1 20.00 - 21.30 Dennis van der Steen, Jean-Philip Becht, Leon Hoegee
  • Veld A (KG)
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht 6 20.00 - 21.30
  • TR1
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht 11 20.00 - 21.30
  • TR2
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht 12 20.00 - 21.30
  • TR3
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO19-1 20.15 - 21.45 Philip Vet
  • Veld D-2
  • 4
  • -
Sliedrecht 2 20.30 - 22.00 Stefan van Dam, Joey Rijsdijk
  • Veld D-1
  • 1 (Unit)L
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!