Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingen

Overzicht van de trainingsindeling van de kleedkamers en velden.

Voor vragen kan er contact opgenomen worden met de coördinatoren. 

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht JO7-1 17.30 - 18.30 Alexander Caspers
  • Veld A-1
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO7-2 17.30 - 18.30 Alexander Caspers
  • Veld A-1
  • -
Sliedrecht JO8-1 18.00 - 19.00
  • Veld D-2a
  • 13
  • -
Sliedrecht JO9-1 18.00 - 19.00 Matthijs Mijnster, Jan van Rijsbergen, Jan-Piet den Breejen
  • Veld A-2a
  • 5
  • -
Sliedrecht JO9-2 18.00 - 19.00 Pieter Pronk, Andre Hilgeman
  • 12
  • -
Sliedrecht JO9-3 18.00 - 19.00 Erwin de Waard, Gideon Leeuwis
  • Veld A-2b
  • 4
  • -
Sliedrecht JO9-4 18.00 - 19.00 Ahmet Torun
  • Veld A-1a
  • 3
  • -
Sliedrecht JO9-5 18.00 - 19.00 Lineke Schild
  • Veld A-2b
  • 6
  • -
Sliedrecht JO11-7 18.00 - 19.00
  • Veld D-2a
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-9 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-2b
  • 7
  • -
Sliedrecht JO11-6 19.00 - 19.00 Berrie de Jong
  • Veld D-1b
  • 11
  • -
Sliedrecht JO11-1 19.00 - 20.00 Ronald Visser, Hugo Penning
  • Veld A-2a
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-2 19.00 - 20.00 Ahmet Yilmaz, Daniël Hogewoning
  • Veld A-2a
  • 13
  • -
Sliedrecht JO11-4 19.00 - 20.00 Lennard Bouwer
  • Veld D-1a
  • 12
  • -
Sliedrecht JO11-8 19.00 - 20.00 Jos Groenewegen
  • TR1
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO15-1 19.00 - 20.00 Rick Stuy van den Herik, Richard van Gelder
  • Veld A-1
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO17-3 19.00 - 20.00 Raymond Koppelaar
  • Veld D-2a
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht VR1 19.00 - 20.00 Perry van Wijgerden
  • Veld D-1
  • 15
  • -
Sliedrecht 6 20.00 - 21.30
  • TR3
  • 4
  • -
Sliedrecht 8 20.00 - 21.30
  • Veld D-1a
  • 5
  • -
Sliedrecht 9 20.00 - 21.30
  • Training 1
  • 6
  • -
Sliedrecht JO19-1 20.00 - 21.30 Michael Deurwaarder
  • Veld A-1
  • 1 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO19-2 20.00 - 21.30 Roelant Bijderwieden
  • TR3
  • 3
  • -
Sliedrecht JO19-3 20.00 - 21.30 Michel de Bruin
  • TR2
  • 4
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht JO8-2 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-2b
  • 3
  • -
Sliedrecht JO11-3 18.00 - 19.00 Jasper de Vries, Maarten Goedhart
  • Veld A-2b
  • 11
  • -
Sliedrecht JO11-5 19.00 - 20.00 Richard Goedhart, Aart Goedhart
  • Veld A-2b
  • 12
  • -
Sliedrecht JO13-1 19.00 - 20.00 Wesley van der Waal, Koos Maatjes
  • Veld A-1
  • 6
  • -
Sliedrecht JO13-3 19.00 - 20.00
  • Veld D-1a
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-4 19.00 - 20.00 Ed Jonkers, Jesse van Wingerden
  • Veld D-2a
  • 7
  • -
Sliedrecht JO15-2 19.00 - 20.00 Danny Kramers
  • Veld A-2
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO15-3 19.00 - 20.00 Jack de Haas
  • Veld A-2
  • 5
  • -
Sliedrecht JO15-4 19.00 - 20.00 Martin Versteeg
  • TR1
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht JO17-2 19.00 - 20.00 David Spek
  • TR1
  • 4
  • -
Sliedrecht JO17-1 19.00 - 20.15 Ricardo Stuurman, Eddie van Beest
  • Veld A-2
  • 5
  • -
Sliedrecht G1 19.15 - 20.15 Kock Goedhart
  • Veld D-1
  • 11
  • -
Sliedrecht 1 20.00 - 21.30 Marco Verbeek, Ronald den Ouden, Leon Hoegee
  • Veld A (KG)
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht 3 20.00 - 21.30 Hanno vd Herik, Jos de Jong
  • Veld D-2
  • 3
  • -
Sliedrecht 5 20.00 - 21.30
  • TR1
  • 4
  • -
Sliedrecht 12 20.00 - 21.30
  • TR2
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht 13 20.00 - 21.30
  • TR2
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht 2 20.15 - 21.45 Perry Bakema
  • Veld D-1
  • 1 (Unit)L
  • -

Zondag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht 45+1 10.00 - 12.00
  • Veld A (KG)
  • 3
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht JO8-1 18.00 - 19.00
  • Veld A-1a
  • 13
  • -
Sliedrecht JO9-1 18.00 - 19.00 Matthijs Mijnster, Jan van Rijsbergen, Jan-Piet den Breejen
  • Veld D-2a
  • 5
  • -
Sliedrecht JO9-3 18.00 - 19.00 Erwin de Waard, Gideon Leeuwis
  • Veld D-2b
  • 4
  • -
Sliedrecht JO9-4 18.00 - 19.00 Ahmet Torun
  • Veld D-2a
  • 3
  • -
Sliedrecht JO9-5 18.00 - 19.00 Lineke Schild
  • Veld D-1b
  • 6
  • -
Sliedrecht JO11-7 18.00 - 19.00
  • Veld A-1a
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-9 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-1a
  • 7
  • -
Sliedrecht JO17-4 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld D-2
  • 21 (unit)
  • -
Sliedrecht MO17-2 18.00 - 19.00 Senna Bek
  • TR1
  • 14
  • -
Sliedrecht JO11-4 19.00 - 19.00 Lennard Bouwer
  • Veld A-2b
  • 12
  • -
Sliedrecht JO11-1 19.00 - 20.00 Ronald Visser, Hugo Penning
  • Veld D-2a
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-2 19.00 - 20.00 Ahmet Yilmaz, Daniël Hogewoning
  • Veld D-2b
  • 13
  • -
Sliedrecht JO11-5 19.00 - 20.00 Richard Goedhart, Aart Goedhart
  • TR2
  • 12
  • -
Sliedrecht JO11-6 19.00 - 20.00 Berrie de Jong
  • Veld D-2b
  • 11
  • -
Sliedrecht JO11-8 19.00 - 20.00 Jos Groenewegen
  • TR1
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-1 19.00 - 20.00 Wesley van der Waal, Koos Maatjes
  • Veld A-2
  • 6
  • -
Sliedrecht JO15-1 19.00 - 20.00 Rick Stuy van den Herik, Richard van Gelder
  • Veld A-1
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO17-3 19.00 - 20.00 Raymond Koppelaar
  • Veld D-1
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht 1 20.00 - 21.30 Marco Verbeek, Ronald den Ouden, Leon Hoegee
  • Veld A-1
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht 45+1 20.00 - 21.30
  • TR1
  • 4
  • -
Sliedrecht 11 20.00 - 21.30
  • TR2
  • 6
  • -
Sliedrecht JO19-1 20.00 - 21.30 Michael Deurwaarder
  • Veld D-2
  • 1 (Unit)
  • -
Sliedrecht JO19-3 20.00 - 21.30 Michel de Bruin
  • TR3
  • 4
  • -
Sliedrecht VR1 20.00 - 21.30 Perry van Wijgerden
  • Veld A-2
  • 15
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sliedrecht MO17-1 17.30 - 19.00 John Lanser, Marcel Kersbergen
  • Veld D-1
  • 14
  • -
Sliedrecht JO8-2 18.00 - 19.00 Vacature open
  • Veld A-1b
  • 3
  • -
Sliedrecht JO9-2 18.00 - 19.00 Pieter Pronk, Andre Hilgeman
  • Veld A-2a
  • 12
  • -
Sliedrecht JO13-3 18.00 - 19.00
  • Veld D-2a
  • 19 (unit)
  • -
Sliedrecht JO11-3 19.00 - 20.00 Jasper de Vries, Maarten Goedhart
  • Veld A-1b
  • 11
  • -
Sliedrecht JO13-2 19.00 - 20.00 Sander Klomp
  • Veld A-1
  • 18 (unit)
  • -
Sliedrecht JO13-5 19.00 - 20.00
  • Veld D-2b
  • 20 (unit)
  • -
Sliedrecht JO15-2 19.00 - 20.00 Danny Kramers
  • Veld A-2
  • 16 (unit)
  • -
Sliedrecht JO15-4 19.00 - 20.00 Martin Versteeg
  • Veld D-2b
  • 17 (unit)
  • -
Sliedrecht JO17-2 19.00 - 20.00 David Spek
  • Veld D-1
  • 4
  • -
Sliedrecht 1 20.00 - 21.30 Marco Verbeek, Ronald den Ouden, Leon Hoegee
  • Veld A (KG)
  • 2 (Unit)
  • -
Sliedrecht 2 20.00 - 21.30 Perry Bakema
  • Veld D-1
  • 1 (Unit)L
  • -
Sliedrecht 4 20.00 - 21.30
  • Veld D-2
  • 3
  • -
Sliedrecht 7 20.00 - 21.30
  • Training 2
  • 5
  • -
Sliedrecht 10 20.00 - 21.30
  • Training 2
  • 7
  • -
Sliedrecht JO17-1 20.00 - 21.30 Ricardo Stuurman, Eddie van Beest
  • Veld D-1
  • 5
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!