Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 sep 20:00 Sparta Nijkerk Sliedrecht 1
24 sep 20:00 GVV 45+1 Sliedrecht 45+1
24 sep 20:30 Sliedrecht 45+1 Buren 45+1
24 sep 21:00 Wadenoijen 45+1 Sliedrecht 45+1
24 sep 21:30 Sliedrecht 45+1 Tricht 45+1
25 sep 8:30 Sliedrecht JO13-2 Dubbeldam JO13-1
25 sep 8:30 Sliedrecht JO13-3 GJS JO13-2
25 sep 8:30 Sleeuwijk JO13-2 Sliedrecht JO13-4
25 sep 8:30 De Alblas JO11-1 Sliedrecht JO11-2
25 sep 8:30 Sliedrecht JO11-3 Peursum JO11-2JM
25 sep 8:30 Sliedrecht JO9-4 SVS'65 JO9-1JM
25 sep 8:30 LRC JO8-2JM Sliedrecht JO8-1
25 sep 8:30 Drechtstreek JO7-4 Sliedrecht JO7-1
25 sep 8:40 Hardinxveld JO7-2 Sliedrecht JO7-1
25 sep 8:45 Sliedrecht JO8-2 EBOH JO8-1
25 sep 8:45 Sliedrecht JO8-3 Kozakken Boys JO8-1
25 sep 8:50 Sliedrecht JO7-1 VV Papendrecht JO7-1
25 sep 9:00 Spartaan'20 JO15-2 Sliedrecht JO15-1
25 sep 9:00 Sliedrecht JO15-2 GJS JO15-2
25 sep 9:00 Hardinxveld JO11-4 Sliedrecht JO11-6
25 sep 9:00 DFC JO9-1 Sliedrecht JO9-2
25 sep 9:45 GJS JO11-1 Sliedrecht JO11-1
25 sep 10:00 Sliedrecht JO13-1 Rijsoord JO13-1
25 sep 10:00 ASWH JO11-7 Sliedrecht JO11-4
25 sep 10:00 Sliedrecht JO11-5 VV Papendrecht JO11-2
25 sep 10:00 Sliedrecht JO11-7 Unitas JO11-3
25 sep 10:00 Sliedrecht JO9-3 Hardinxveld JO9-2
25 sep 10:00 De Alblas MO17-1 Sliedrecht MO17-1
25 sep 10:00 Sliedrecht MO15-1 Rijsoord MO15-1
25 sep 10:15 Drechtstreek JO15-3 Sliedrecht JO15-3
25 sep 10:30 Sliedrecht JO19-1 Drechtstreek JO19-1
25 sep 10:30 SV Noordeloos JO17-1 Sliedrecht JO17-2
25 sep 10:30 Rijsoord JO13-4 Sliedrecht JO13-5
25 sep 11:00 Sliedrecht JO15-4 IFC JO15-2
25 sep 11:30 Sliedrecht G1 RKKSV G2JM
25 sep 11:30 Sliedrecht VR1 Wieldrecht VR1
25 sep 12:30 Sliedrecht 8 Rhelico 2
25 sep 12:30 Sliedrecht 9 SV Meerkerk 4
25 sep 12:30 Sliedrecht 11 Lekvogels 5
25 sep 12:30 Sliedrecht JO17-1 Emplina JO17-1
25 sep 12:30 VVGZ JO9-1 Sliedrecht JO9-1
25 sep 13:00 Sliedrecht JO17-3 GJS JO17-2
25 sep 14:00 IFC 5 Sliedrecht 6
25 sep 14:30 SVL 1 Sliedrecht 1
25 sep 14:30 Sliedrecht 7 Hardinxveld 5
25 sep 14:30 Sliedrecht 10 SC Emma 5
25 sep 14:30 Sliedrecht 12 SteDoCo 3
25 sep 14:30 Nieuw Lekkerland 6 Sliedrecht 13
25 sep 14:30 GRC-14 4 Sliedrecht 14
25 sep 14:30 Sliedrecht 15 Sleeuwijk 6
25 sep 14:30 Sliedrecht JO19-3 GJS JO19-2
25 sep 15:00 Oranje Wit 4 Sliedrecht 3
25 sep 15:00 DSC JO17-2 Sliedrecht JO17-4
25 sep 15:30 RKTVC JO19-1 Sliedrecht JO19-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!